مشاوره با دکتر حسن زهدی

درخواست مشاوره مالی و ثروت،

کوچینگ چیست؟

فرض کنید که هدفی را در زندگی انتخاب کرده‌اید و می‌خواهید به آن برسید. مثلا می‌خواهید کیفیت مدیریت و رهبری خود را افزایش دهید. یا می‌خواهید سطح عملکرد کسب و کار خود را ارتقاء دهید. یا حتی می‌خواهید در زندگی شخصی خود کیفیت بالایی را تجربه کنید و قدرت حل مساله‌تان را افزایش دهید.

در این شرایط مشاوره از متخصصان برای پیدا کردن راه‌حل‌ها معمولا اولین انتخاب است. مثلا شما از یک متخصص فروش می‌خواهید تا روند فروش محصولات کسب و کارتان را بررسی کند. یا از یک مشاور مدیریت می‌خواهید تا روال‌ها و ساختار کسب و کارتان را بازنگری کند و موارد قابل بهبود را بیابد.

مسئله‌ی بسیار مهم در کنار این رویکردها اینست که آیا ظرفیت‌های شما با رشد کسب و کارتان یا افزایش پیچیدگی‌های زندگیتان ارتقاء پیدا می‌کند؟ آیا شما در مسیر رشد توانمندتر می‌شوید که بتوانید مسائل بزرگ‌تر و پیچیده‌تری را حل کنید؟ آیا دیدگاه شما نسبت به شرایط اطرافتان تغییر می‌کند؟ آیا ممکن است نیاز باشد تا خودتان را بهتر بشناسید و به نوع تفکرتان آشنا شوید؟

کوچ یا مربی فردی است که در پروسه رشد و تحول کنار شما قرار می‌گیرد، افکار و رویکردهای شما را به شما بازتاب می دهد، کمک می کند تا با نوع نگاهتان به مسائل آشنا شوید، قابلیت‌ها و ضعف‌های خود را ببینید، امکانات و فرصت‌ها را بیابید و بهترین تصمیم‌ها را در جهت رشد کسب و کار و زندگی خود بگیرید.

بنابراین کوچینگ بیشتر از همه چیز درباره شماست و این‌که چطور می‌توانید به حداکثرهای خود دست‌پیدا کنید، رضایت درونی داشته باشید و قدرتمندانه در زندگی حضور داشته باشید.

چه کسی می تواند از کوچینگ بهره ببرد؟

شرط لازم برای استفاده از خدمات یک مربی اول احساس نیاز به تغییر و دوم داشتن انگیزه و اراده لازم برای ایجاد آن تغییر می باشد. اگر به همین شیوه زندگی ادامه دهیم چگونه می توانیم انتظار نتایج متفاوتی را داشته باشیم؟

بیشتر وقتها رسیدن به چیز جدیدی در جهان خارج مستلزم آفرینش چیز جدیدی در درون ماست.

مراجعان کوچینگ برای اینکه به نتایج مورد انتظار خود دست پیدا کنند باید آمادگی برای ایجاد تغییر در نگرشها، رویه زندگی و حتی گاهی باورهای خود را داشته باشند.
اگر نگرش‌مان را به زندگی، گروه و کارمان عوض کنیم زندگی ۱۰۰% خواهد شد.
نگرش همه چیز را عوض میکند، نگرشتان را عوض کنید همه چیز عوض می‌شود

برای مشاوره مالی، در هر جای ایران که هستید، با شماره تلفن ۸۸۶۰۵۲۵۷ آقای دکتر حسن زهدی تماس حاصل فرمایید

تخصص ها

آقای حسن زهدی

مدیر مسئول مجله شادکامی و موفقیت

دانشجوی دکتری تخصصی حسابداری

دارای مدرک پرکتیشن ان ال پی(NLP) از انجمن ان ال پی سوئیس

دارای مدرک هیپنوتراپی پیشرفته (Hypnotherapy )از آلمان و عضو انجمن هیپنوتراپیست های آلمان

مدرس دوره های روانشناسی ثروت

نویسنده کتاب (الکترنیکی) مسیر خلق ثروت

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − یازده =