شخصیت‌شناسی بر اساس انواع پیتزا

اگر تنها حق انتخاب یک نوع پیتزا را داشته باشید، کدام را انتخاب می‌کنید؟!
پیتزا مارگاریتا؛ آرام و صبور

پنیر، گوجه و ریحان؛ به همین سادگی! این انتخاب ساده می‌تواند نشانه شخصیت آرام و صبور شما باشد. افرادی که از طعم پیتزای مارگاریتا لذت می‌برند، دنبال حاشیه نیستند، حسابگرند و احتمالاً دست به ولخرجی نمی‌زنند، دوستدار طبیعت‌اند، خیلی دیر عصبانی می‌شوند و هنگام عصبانیت، قادر به کنترل رفتارهای‌شان هستند.

 

پیتزا کالزونه؛ راحت طلب

بعضی‌ها با پیتزا مشکل دارند و کش آمدن پنیر، سرازیر شدن مواد از روی نان و … برای‌شان دردسرساز است. به همین دلیل، پیتزاهای نیمه‌لقمه‌ای و لقمه‌ای انتخاب اول‌شان است چون خوردنشان سخت نیست! این افراد احتمالاً در گروه راحت‌طلب‌ها قرار می‌گیرند و ترجیح می‌دهند بدون زحمت به خواسته‌های‌شان برسند. همچنین در تصمیم‌های مهم و انجام کارهای‌شان عجولانه رفتار می‌کنند، دوستان زیادی دارند اما تعداد دوستان صمیمی‌شان بسیار کم است. دنبال میان‌برها هستند و اگر قرار باشد چیزی را با تلاش زیاد به دست بیاورند معمولاً بی خیال آن می‌شوند.
پیتزا هاوایی؛ اهل ماجراجویی

افرادی که اهل امتحان کردن طعم‌های مختلف هستند، روحیه‌ی ماجراجویی دارند. برای مثال سفارش پیتزایی که آناناس دارد، فقط از یک فرد خطرپذیر برمی‌آید! این افراد احتمالاً خیلی زود احساساتی می‌شوند، عاشق کارهای هیجان انگیز هستند، از سفر لذت می‌برند، در هر شرایطی مستقل رفتار می‌کنند و خیلی زود خوشان را با شرایط سخت وفق می‌دهند.
پیتزا پولو؛ کم‌حرف

افرادی که از طعم مرغ کبابی در پیتزا لذت می‌برند، به احتمال زیاد خونگرم و تودارند، کم حرف و محتاط‌اند، چکاپ‌های پزشکی منظم برای‌شان اهمیت دارد و شخصیت آرامی‌دارند.

 

پیتزا فونگی؛ اهل تفریح

ویژگی‌های شخصیتی افرادی که طرفدار پیتزای فونگی هستند، مشابه دوستداران پیتزای مارگاریتاست؛ با این تفاوت که رفتارهای وسواسی آنان احتمالاً کمتر است. این افراد معمولاً عاشق بیرون رفتن و پیک نیک هستند، از هر فرصتی برای تفریح استفاده می‌کنند و رابطه‌ی خوبی با تجمل‌گرایی ندارند. سخت‌گیر نیستند اما با بدقولی کنار نمی‌آیند.

 

پیتزا پپرونی و سالامی؛ کم‌اراده

متخصصان تغذیه همیشه درباره‌ی ضررهای سوسیس و کالباس هشدار می‌دهند. بنابراین افرادی که بدون توجه به هشدارها سراغ این محصولات غذایی مضر می‌روند، ممکن است افراد کم‌اراده و گاهی بی‌اراده‌ای باشندکه قدرت نه گفتن را ندارند، خیلی زود عصبانی می‌شوند، رفتارهای پرخاشگرانه دارند و برخلاف ظاهرشان معمولاً از اعتمادبه‌نفس پایینی برخوردارند.

 

پیتزای چهارفصل؛ تنوع‌طلب

سفارش پیتزایی که چهار طعم متفاوت دارد، نشان‌دهنده‌ی شخصیت تنوع‌طلبی افراد است. احتمالاً طرفداران پیتزا چهارفصل اهل شغل‌های ثابت مانند کارمند بانک یا اداره‌های دولتی نیستند، همیشه چند فعالیت را هم‌زمان انجام می‌دهند، خلاق، مهربان، عجول، خوش‌بین و البته گاهی دمدمی‌مزاج‌اند و در تصمیم گیری‌ها با تردید عمل می‌کنند.
پیتزا مارینارا؛ واقع‌بین

افرادی که طعم ماهی و میگو را در پیتزا می‌پسندند، احتمالاً اجتماعی، واقع‌بین و مسؤولیت‌پذیرند، انرژی بالایی دارند، از پس مشکلات برمی‌آیند، مهربان و فداکارند، رفتارشان سنجیده و منطقی است. معمولاً ریسک‌پذیری پایینی دارند، پیش از انجام هر کاری خوب به آن فکر کرده و تحت هر شرایطی به قول‌شان عمل می‌کنند.

 

پیتزا گوشت؛ جاه‌طلب

علاقه‌مندان به گوشت قرمز، پیتزای گوشت را ترجیح می‌دهند، اغلب مغرور و جاه‌طلبند و دوست دارند صاحب بالاترین مقام‌ها و موقعیت‌ها در زندگی باشند. از اعتمادبه‌نفس زیادی برخوردارند، از بودن در جمع لذت می‌برند، تحمل زورگویی را ندارند و هنگام عصبانیت، معمولاً پرخاشگر می‌شوند.

 

پیتزا سبزیجات: قابل اعتماد

اغلب افرادی که قصد کاهش وزن دارند، پیتزای سبزیجات سفارش می‌دهند. عاشقان این پیتزا شخصیتی آرام، مهربان و دوست‌داشتنی دارند، باگذشت، درونگرا و کم‌حرف هستند و گاهی بسیار مرموز رفتار کنند. مهم‌ترین ویژگی آنان آینده‌نگری است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − 5 =